Drodzy Rodzice, 
 
dziś polecam stronę https://beinternetawesome.withgoogle.com/pl_all/dla-rodzin, która porusza tematykę bezpieczeństwa w Internecie. Dostępny na niej program "Asy Internetu" ma na celu przekazanie dzieciom umiejętności, dzięki którym będą mogły korzystać z Internetu w bezpieczny i przyjemny sposób. 
 
Dla rodziców udostępnione zostały webinary, które można odsłuchać wykonując różne domowe czynności, nie tracąc czasu na czytanie i zagłębianie się w kolejne materiały i artykuły:  https://www.youtube.com/playlist?list=PL9zFlYu8avE34Garp1YPHWtiyjzmaeq2Z 
 
Dużą pomocą dla Rodziców i Nauczycieli jest specjalnie stworzona gra przygodowa i edukacyjna Interlandia, która przeprowadza dzieci przez Wieżę Skarbów (ochrona danych), Królestwo Życzliwości (promocja pozytywnych postaw w Sieci), Rzekę Rzeczywistości (profilaktyka przed szkodliwymi treściami/wirusami), oraz Górę Uważności (mądre udostępnianie treści). 
 
W razie pytań jestem do dyspozycji
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
Pozdrawiam serdecznie, 
Agnieszka Nowicka 
psycholog szkolny