Nasza Szkoła bierze udział w konkursie organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era "Projektanci edukacji". W ramach tego konkursu został opisany jeden z elementów projektu "Ołówek dla Tanzanii" – Ekologiczny Kiermasz Roślin.
Jest do zdobycia grant na realizację opisanego pomysłu. Jeśli uda nam się go zdobyć, nasi uczniowie wezmą udział w warsztatach dotyczących sadzenia i pielęgnacji roślin antysmogowych połączone z modną formą hodowli roślin jaką jest las w szkle. Dodatkowo zostaną zaprojektowane ekologiczne, bawełniane torby, które będzie można zakupić na Kiermaszu. Wydrukujemy też ulotki informacyjne, dotyczące prostych i "domowych" sposobów na ekologię w codziennym życiu. Całość dochodu z kiermaszu zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wysyłki materiałów papierniczych do Tanzanii!

Aby wspomóc nasz pomysł, można głosować na stronie internetowej organizatora.
Nasz projekt nosi nazwę "Ekologiczny Kiermasz Roślin".


Instrukcja do głosowania:

  1. Kliknij przycisk „Zagłosuj na ten projekt” przy wybranym pomyśle.

  2. Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).

  3. UWAGA! Adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany. Masz na to czas do północy.

  4. Głosowanie trwa 12 dni (do 13 grudnia). Uczestnik może oddać tylko jeden głos DZIENNIE na jeden projekt w danej kategorii wiekowej.

 

Serdecznie zapraszamy do CODZIENNEGO odwiedzania strony i głosowania :)