W Wielką Środę nasza szkolna wspólnota zebrała się na sali, aby celebrować nadchodzące Święta Wielkanocne. Zobaczyliśmy spektakl w wykonaniu naszej grupy teatralnej, który przypomniał nam, że Jezus Zmartwychwstały jest wśród nas, że przynosi pokój, radość i UWIELBIENIE. 
Ksiądz Dyrektor pokazał nam liczne kartki i listy od zaprzyjaźnionych z naszą szkołą osób, które posłały nam życzenia, wśród nich był list od Bp Adama Wodarczyka, czy rodziców naszego Prezydenta. Pani Monika zaprezentowała nam piękne pisanki wykonane przez Gabrysię, Karolinę i Filipa na nasz szkolny konkurs. A nasi uroczy pierwszoklasiści nauczyli nas piosenki o tym, że Jezus jest między nami, że chcemy oddać mu nasze ręce, nogi, serce i dusze, aby być z Nim w naszej codzienności. 
Po wspólnym świętowaniu klasy udały się, aby celebrować ten czas ze swoimi Wychowawcami. 
Dzięki naszym szkolnym aktorom przypomnieliśmy sobie, że spotkanie Jezusa powoduje zmianę, że jeśli na prawdę się Go spotka, to życie staje się radosne, wypełnione pieśnią, pokojem, błogosławieństwem. I własnie takiego spotkania z Jezusem, takiego błogosławionego życia Wam wszystkim życzymy