28 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W bibliotece szkolnej pojawiło się pudełko do którego składano pozdrowienia i życzenia. Dzięki „życzliwej poczcie” przekazano 106 kartek z pozdrowieniami. Można było zrobić sobie zdjęcie „Życzliwy- szczęśliwy”. 
Ponadto w każdej klasie przeprowadzono Plebiscyt na Króla lub Królową Życzliwości. Klasowy Król/ Królowa Życzliwości - to jest ktoś kto:posługuje się życzliwymi słowami, żyje w zgodzie z innymi, często jest uśmiechnięty, potrafi rozweselać, pomaga kolegom i koleżankom, wzbudza zaufanie. W klasie 1 Królową Życzliwości została - Łucja, w klasie 4 – Karolina, w klasie 5 - Regina, w 6 - Gabrysia, w 3a gimnazjum – Basia, a w klasie 3b Królem Życzliwości został Dominik.
Mamy nadzieję, że otrzymana w tym dniu życzliwość będzie pielęgnowana. Serdecznie zachęcamy do dzielenia się życzliwością każdego dnia w roku. Sprawiajmy by każdy dzień w naszej szkole był dniem wyjątkowym; pełnym uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji.